Fucking Bornholm

Fucking Bornholm
Fucking Bornholm

Polska, 2022
Gatunek: komedia, dramat
Scenariusz: Filip K. Kasperaszek, Anna Kazejak
Reżyseria: Anna Kazejak
Obsada: Maciej Stuhr (Hubert), Agnieszka Grochowska (Maja), Jaśmina Polak (Nina), Grzegorz Damięcki (Dawid) i Magnus Krepper.
Czas trwania: 95 min
Tej majówce daleko do hygge…

Dwie pary – małżeństwo z długim stażem i nowy związek z Tindera, dzieci i majówkowy wjazd na sielankowy kemping. Co może pójść nie tak? Bohaterowie Fucking Bornholm w reżyserii Anny Kazejak przekonają się, że wszystko, a jeden incydent może uruchomić prawdziwą lawinę. W rolach głównych Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Jaśmina Polak i Grzegorz Damięcki.

Fucking Bornholm dotyka tematu tożsamości w czasach, gdzie znane nam do tej pory wzorce przestały mieć znaczenie. Kryzys w związku, problemy z komunikacją, zmęczenie oczekiwaniami innych. Brzmi znajomo, jak materiał na najlepsze memy i śmiech przez łzy? Bo tak właśnie jest.

Reżyserka Anna Kazejak o filmie:
Fucking Bornholm w moim przekonaniu pokochają kobiety. Myślę, że to film głównie dla nich, z myślą o nich pisałam scenariusz. To jest opowieść o związkach, o relacjach, więc warto, aby i partnerzy widzek przyszli do kina. Wierzę, że niejedna osoba po seansie powie do swojej drugiej połówki: może my też powinniśmy zacząć o czymś rozmawiać, a nie chować nasze problemy pod dywan. Liczę na to, że będzie to film, który będzie skłaniał do rozmowy i zastanowienia się nad tym, jak sprawić, żeby nasze związki były satysfakcjonujące.Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

Fucking-Bornholmkadr-z-filmu-7
Fucking-Bornholmkadr-z-filmu-6
Fucking-Bornholmkadr-z-filmu-5
Fucking-Bornholmkadr-z-filmu-4
Fucking-Bornholmkadr-z-filmu-1
Fucking-Bornholmkadr-z-filmu-2

Instytucja Filmowa SILESIA FILM