Programy rabatowe


  Bałtyk Janosik Kosmos Rialto Światowid
Tanie
Poniedziałki
13 zł (2D)
16 zł (3D)
13 zł (2D)
16 zł (3D)
13 zł 13 zł (2D)
16 zł (3D)
13 zł
Bilet z
Kaśką
ZAWSZE*
13 zł (2D)
16 zł (3D)
ZAWSZE*
13 zł (2D)
16 zł (3D)
ZAWSZE*
13 zł
ZAWSZE*
13 zł (2D)
16 zł (3D)
ZAWSZE*
13 zł

* jest to cena niezależna od tego, czy bilet jest normalny czy ulgowy.

Tanie Poniedziałki

Nie obejmuje seansów specjalnych, nie będącymi seansami repertuarowymi (czyli uroczystych premier, festiwali, pokazów specjalnych, transmisji oper i baletów, seansów z muzyką na żywo, koncertów, spektakli, nocnych maratonów itp. - wszystkich wydarzeń na które cena biletu ustalona jest osobno).

Karta KAŚKA (Karta Amatora Śląskich Kin Artystycznych)

Karta upoważnia do zakupu biletu na seans w cenie 13 zł 2D i 16 zł 3D, jest ważna przez cały rok w katowickich kinach Instytucji Filmowej SILESIA FILM (Światowid, Rialto, Kosmos) oraz w kinie Janosik (Żywiec) i Bałtyk (Racibórz).
Koszt zakupu karty: 35 zł

Karta Dużej Rodziny

Osoby biorące udział w programie pn. "Śląskie dla rodziny - Karta Dużej Rodziny" posiadające aktualną kartę i dokument tożsamości uprawnione są do nabywania biletów w cenach ulgowych na wszystkie seanse i imprezy na które uwzględniane są ceny ulgowe.

Karta Seniora i Śląska Karta Seniora

Osoby biorące udział w programie pn. „Śląskie dla Seniora” oraz posiadacze Karty Seniora, posiadające aktualną kartę i dokument tożsamości uprawnione są do nabywania biletów w cenach ulgowych na wszystkie seanse i imprezy na które uwzględniane są ceny ulgowe a także uprawnione są do nabywania biletów w specjalnej, niższej cenie na dedykowane pokazy dla seniorów.

Instytucja Filmowa SILESIA FILM