Programy rabatowe


  Bałtyk Janosik Kosmos Rialto Światowid
Tanie
Poniedziałki
14 zł 14 zł 14 zł 14 zł 14 zł
Bilet z
Kaśką
ZAWSZE*
13 zł
ZAWSZE*
13 zł
ZAWSZE*
13 zł
ZAWSZE*
13 zł
ZAWSZE*
13 zł

* jest to cena niezależna od tego, czy bilet jest normalny czy ulgowy.

Tanie Poniedziałki

Nie obejmuje seansów specjalnych, nie będącymi seansami repertuarowymi (czyli uroczystych premier, festiwali, pokazów specjalnych, transmisji oper i baletów, seansów z muzyką na żywo, koncertów, spektakli, nocnych maratonów itp. - wszystkich wydarzeń na które cena biletu ustalona jest osobno).

Karta KAŚKA (Karta Amatora Śląskich Kin Artystycznych)

Karta upoważnia do zakupu biletu na seans w cenie 13 zł, jest ważna przez cały rok w katowickich kinach Instytucji Filmowej SILESIA FILM (Światowid, Rialto, Kosmos) oraz w kinie Janosik (Żywiec) i Bałtyk (Racibórz).
Koszt zakupu karty: 50 zł

Karta Dużej Rodziny

Osoby biorące udział w programie pn. "Śląskie dla rodziny - Karta Dużej Rodziny" posiadające aktualną kartę i dokument tożsamości uprawnione są do nabywania biletów w cenach ulgowych na wszystkie seanse i imprezy na które uwzględniane są ceny ulgowe.

Karta Seniora i Śląska Karta Seniora

Osoby biorące udział w programie pn. „Śląskie dla Seniora” oraz posiadacze Karty Seniora, posiadające aktualną kartę i dokument tożsamości uprawnione są do nabywania biletów w cenach ulgowych na wszystkie seanse i imprezy na które uwzględniane są ceny ulgowe a także uprawnione są do nabywania biletów w specjalnej, niższej cenie na dedykowane pokazy dla seniorów.

Instytucja Filmowa SILESIA FILM