Polityka prywatności

WYRAŻENIA ZGODY


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytucja Filmowa „Silesia Film" z siedzibą w Katowicach, ul. Górnicza 5, tel.: (32)2068861, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2.    Została wyznaczona osoba do kontaktu w sprawie przetwarzania danych osobowych. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

3.    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przekazywania informacji odnośnie produktów i usług w związku ze złożonym zamówieniem bądź rezerwacją.

4.    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do sprzeciwu (wobec przetwarzania w zakresie celów objętych prawnie uzasadnionym interesem administratora) oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5.    Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zamówieniem bądź rezerwacją. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa realizacja zamówienia bądź rezerwacji.

6.    Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane firmie Visualticket w celu realizacji zamówienia, oraz firmie przelewy24 w celu realizacji płatności.

7.    Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8.    Dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia sprzedaży oraz przechowywane w bazie danych w celu ułatwienia kolejnych rezerwacji.

9.    Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu, oraz nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Instytucja Filmowa SILESIA FILM