Nikt

Nikt
Nobody

USA, 2021
Gatunek: Thriller / Akcja
Scenariusz: Derek Kolstad
Reżyseria: Ilya Naishuller
Obsada: Aleksey Serebryakov (Yulian Kuznetsov), Bob Odenkirk (Hutch Mansell), Connie Nielsen (Becca Mansell), Colin Salmon (The Barber) i Christopher Lloyd (David Mansell).
Napisy: polskie
Czas trwania: 92 min

Czasami ktoś na kogo nie zwracasz uwagi jest najbardziej niebezpieczny ze wszystkich. "NIKT" to historia niedocenianego ojca i męża Hutcha Mansella granego przez Boba Odenkirka znanego z roli Saula Goodmana w serialu "Breaking Bad" i "Zadzwoń do Saula". Scenariusz do tego thrillera akcji napisał Derek Kolstad, scenarzysta „Johna Wicka”.

Pewnego dnia w domu głównego bohatera dochodzi do włamania. Hutch nie podejmuje żadnej obrony przed przestępcami. Nastoletni syn, Blake oraz żona Becca (Connie Nielsen) są rozczarowani jego brakiem reakcji. Następstwem tego zdarzenia jest wyzwolenie u Hutcha uśpionych, mrocznych instynktów prowadzących na ścieżkę zła. Zmierzy się z poważnymi zagrożeniami dla niego i jego rodziny. Będzie musiał stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi (Aleksey Serebryakov). Hutch już nigdy nie pozostanie niezauważony.

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

nobody
Nobody-RZA-Bob-and-Chris-scaled
nobody-exclusive-official-red-band-trailerx5y71280

Instytucja Filmowa SILESIA FILM