Ferie zimowe: "Misiek i chiński skarb" + warsztaty [obowiązują zapisy na warsztaty]

Ferie zimowe: "Misiek i chiński skarb" + warsztaty [obowiązują zapisy na warsztaty]
Norm of the North: King Sized Adventure

USA, Indie, Korea Południowa, Chiny, 2019
Gatunek: Animacja, Komedia, Przygodowy
Scenariusz: Dean Stefan
Reżyseria: Richard Finn, Tim Maltby
Czas trwania: 90 min
FERIE W KOSMOSIE

W tym roku podczas ferii zimowych w Kinie Kosmos wyruszamy w fascynującą podróż do Chin. Podczas zwiedzania azjatyckiego kontynentu młodzi widzowie poznają nieznane polskiej publiczności chińskie animacje, a także język i kulturę jego mieszkańców.
Shengmiao Yu i Agata Olszowa z Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Śląskiego opowiedzą o maskach z opery pekińskiej; wraz Alicją Drendą ze Śląskiego Ogrodu Zoologicznego poznamy zwierzęta zamieszkujące Chiny, a o azjatyckich smokach opowie ilustratorka Hanna Świtała. Będzie można też nauczyć się chińskich słów podczas warsztatów z Martyną Stanisz, założycielką Szkoły Języków Azjatyckich MOLIHUA. Zapraszamy zarówno grupy zorganizowane, jak i widzów indywidualnych. Na warsztaty obowiązują zapisy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Misiek i chiński skarb

Po licznych przygodach w Nowym Jorku ulubiony Misiek całego świata myślał, że może nareszcie odsapnąć. Nic bardziej mylnego – nowa przygoda czai się tuż za rogiem! I to dosłownie, bowiem w lodowych górach rozbija się tajemniczy samolot. Na prośbę naukowca, odważny Misiek rusza śladami złoczyńcy. Z pomocą przychodzą mu niezawodne lemingi, które na samą myśl o przygodzie szaleją ze szczęścia. To będzie pościg pełen niezwykłych wyzwań, a polarnemu Miśkowi zrobi się naprawdę gorąco!

Kategoria wiekowa: Bez ograniczeń
Bilety: 16 zł

10.00 | WARSZTATY: W ŚWIECIE PAND 
Co jest niezwykłego w pandach? Jak wygląda dzień pandy rudej? Podczas warsztatów wykonamy mood boardy, zawierające skojarzenia z tym chińskim zwierzakiem.
Osoba prowadząca: Alicja Drenda, Śląski Ogród Zoologiczny
Czas trwania warsztatów: 40 min

10.40 | PRZERWA | 15 min

10.55 | SEANS | 90 min

Szczegółowe informacje oraz zapisy: Małgorzata Lietz, m.lietz@kosmos.katowice.pl, tel. 502 237 674

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

Norm-of-the-North-King-Sized-Adventure-3-1800x1013
99dc952a62
3637
09
7ca0eab1de371d6e58d00a452c6e1f83

Instytucja Filmowa SILESIA FILM