Ferie zimowe: Duża ryba i begonia

Ferie zimowe: Duża ryba i begonia
Da Hai

Chiny, 2016
Gatunek: Animacja, Manga, Fantasy
Reżyseria: Xuan Liang, Chun Zhang
Napisy: Polski dubbing
Czas trwania: 103 min

FERIE W KOSMOSIE

W tym roku podczas ferii zimowych w Kinie Kosmos wyruszamy w fascynującą podróż do Chin. Podczas zwiedzania azjatyckiego kontynentu młodzi widzowie poznają nieznane polskiej publiczności chińskie animacje, a także język i kulturę jego mieszkańców.
Shengmiao Yu i Agata Olszowa z Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Śląskiego opowiedzą o maskach z opery pekińskiej; wraz Alicją Drendą ze Śląskiego Ogrodu Zoologicznego poznamy zwierzęta zamieszkujące Chiny, a o azjatyckich smokach opowie ilustratorka Hanna Świtała. Będzie można też nauczyć się chińskich słów podczas warsztatów z Martyną Stanisz, założycielką Szkoły Języków Azjatyckich MOLIHUA. Zapraszamy zarówno grupy zorganizowane, jak i widzów indywidualnych. Na warsztaty obowiązują zapisy.

Film dostępny również, w wybrane dni lutego, w wersji oryginalnej z polskimi napisami w ramach cyklu 2024. Rok z kinem Azji.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Duża ryba i begonia 

Chun żyje w mistycznej krainie zamieszkałej przez magiczne istoty. Gdy kończy szesnaście lat, zostaje przeniesiona do świata ludzi, gdzie pod postacią czerwonego delfina musi spędzić siedem dni. Nowa rzeczywistość okazuje się pełna niebezpieczeństw. Od śmierci ratuje ją młody chłopak, który niestety sam traci życie. Chun za wszelka cenę postanawia przywrócić chłopca do świata żywych.

Bilety: 16 zł

Kategoria wiekowa: 10+
Seans z polskim dubbingiem!


Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

08022105bb666fc30e2c8abac4e7f904jpgooooxooxox1280x720
Rybka-1
3

Instytucja Filmowa SILESIA FILM