Rodzina w kinie: Najlepsze urodziny Królika Karola [obowiązują zapisy na warsztaty].

Rodzina w kinie: Najlepsze urodziny Królika Karola [obowiązują zapisy na warsztaty].
Best Birthday Ever

Niemcy, Holandia, Szwecja, 2021
Gatunek: Animacja
Scenariusz: Aje Brücken
Reżyseria: Michael Ekblad
Czas trwania: 75 min
Rodzina w kinie: „Najlepsze urodziny Królika Karola”, reż. Michael Ekblad | Niemcy, Niderlandy, Szwecja | 2021 | 75 min |

Sto lat Karol! Nadszedł wyczekiwany dzień dla Królika Karola – wreszcie kończy 5 lat. Huczne świętowanie urodzin stoi jednak pod znakiem zapytania. Czy przyjęcie odbędzie się zgodnie z planem? 

Spotkanie z przyjaciółmi, łowienie ryb z tatą i jedzenie tortu marchewkowego – to wszystko planował Królik Karol w swój wielki dzień. W końcu piąte urodziny obchodzi się raz w życiu! Rodzice nie poświęcają mu jednak tyle uwagi, co kiedyś, odkąd na świat przyszła jego młodsza siostra. Gdy w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń mama i tata muszą go opuścić, postanawia uczcić święto po swojemu. Wyprawa u boku przyjaciółki Moniki i jej wesoło merdającego psa przeradza się w wielką przygodę! Spotkają w lesie żaby, ślimaka i lisa o niekoniecznie dobrych zamiarach. Podczas wędrówki Karol zrozumie, kim są przyjaciele i rodzina – to będą jego najlepsze urodziny!
Pełna radości animacja dla najmłodszych na podstawie książek uwielbianej Rotraut Susanne Berner to idealna okazja do wspólnego świętowania!

Warsztaty plastyczne po seansie:
podczas których za pomocą materiałów plastycznych przeniesiemy się do urodzinowego świata Królika Karola przedstawionego w bajce! A kto nie lubi kolorowych serpentyn i przypominania sobie najskrytszych marzeń przy dmuchaniu świeczek?
Czas trwania: 60 min
Osoba prowadząca: Liudmyla Malova

Uwaga! Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Zapisy przyjmujemy do 19.08.2023, do godz. 21.00 pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila prosimy o podanie: imion i nazwisk opiekuna i dziecka, wieku dziecka oraz nazwy, terminu i godziny wydarzenia. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest podpisanie zgody na udostępnianie wizerunku oraz zakup biletu na poprzedzający je seans.

BILETY: 16 zł
WIEK: 4+

Twoje dziecko będzie pierwszy raz w kinie? Zgłoście się do kasy po pamiątkowy dyplom!

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

najlepsze-urodziny-2
najlepsze-urodziny-1-1800x1013
fotos-glowny-krolik-scaled
Najlepsze-urodziny

Instytucja Filmowa SILESIA FILM