Rodzina w kinie: Kicia Kocia mówi: Dzień dobry! [obowiązują zapisy na warsztaty]

Rodzina w kinie: Kicia Kocia mówi: Dzień dobry! [obowiązują zapisy na warsztaty]

Polska, 2023
Gatunek: Animacja
Reżyseria: Marta Stróżycka, Jacek Rokosz, Anna Błaszczyk
Czas trwania: 45 min
Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko! Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej.

Warsztaty po seansie: Kicia Kocia mówi: Dzień dobry! A co oznacza dla nas dobry dzień? Co sprawia, że zasypiamy usatysfakcjonowani minionym dniem i dumni z siebie? Co wpływa pozytywnie na nasz dobrostan? Zapraszamy na warsztaty plastyczno-ruchowe. Jeśli pogoda dopisze warsztaty odbędą się w przestrzeni zielonej, obok kina.

BILETY: 16 zł
WIEK: 3+

Uwaga! Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Zapisy przyjmujemy do 27.05.2023, do godz. 21:00 pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila prosimy o podanie: imion i nazwisk opiekuna i dziecka, wieku dziecka oraz nazwy, terminu i godziny wydarzenia. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest podpisanie zgody na udostępnianie wizerunku oraz zakup biletu na poprzedzający je seans.


Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

Bez-tytuu3
Bez-tytuu1
Bez-tytuu2
Bez-tytuu4png
Bez-tytuu

Instytucja Filmowa SILESIA FILM