Rodzina w kinie: Szkoła magicznych zwierząt [obowiązują zapisy na warsztaty]

Rodzina w kinie: Szkoła magicznych zwierząt [obowiązują zapisy na warsztaty]
Die Schule der magischen Tiere

Austria, Niemcy, 2021
Gatunek: Familijny, Przygodowy
Scenariusz: John Chambers, Viola Schmidt
Reżyseria: Gregor Schnitzler
Czas trwania: 89 min
Jesteście gotowi na prawdziwą magię? Zapraszamy do szkoły, której uczniowie zaprzyjaźniają się z zaczarowanymi zwierzętami! Zagadka, przyjaźń i gadający lis już od pierwszego dnia czekają na nową uczennicę Idę. Co wyniknie z tego nietypowego połączenia?

Warsztaty: Główna bohaterka filmu mierzy się z przeprowadzką do innego miasta oraz brakiem akceptacji w klasie, do której właśnie dołączyła. Porozmawiamy o tym, co możemy zrobić, żeby podołać naszym codziennym wyzwaniom ale również co możemy zrobić dla innych, którzy mierzą się z trudnościami. Następnie każdy uczestnik stworzy maskę ze swoim magicznym zwierzęciem, o którym będzie mógł pomyśleć w trudniejszych momentach, i które będzie mu przypominało, że zawsze sobie da radę.
Osoba prowadząca: Ludmila Malova 
Czas trwania warsztatów: ok 60 min

Ludmila Malova – filolożka, nauczycielka, animatorka kultury, reżyserka występów artystycznych. W 2013 roku ukończyła Żytomirski Uniwersytet Państwowy, przez wiele lat związana ze Szkołą Podstawową w Popilny. Organizatorka nagradzanych w Ukrainie występów edukacyjnych. Jest kuratorką Szkoły Liderów, która zajmuje się m.in. pomocą potrzebującym. Cyklicznie organizuje flashmoby z udziałem dzieci.

Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków uzyskanych z dofinansowania udzielonego w ramach Programu Sieci Kin Studyjnych uzyskanych na ten cel z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Uwaga! Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Zapisy przyjmujemy do 28.03.2023, do godz. 21:00 pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila prosimy o podanie imion i nazwisk opiekuna i dziecka oraz nazwy, terminu i godziny wydarzenia. Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest podpisanie zgody o udostępnianie wizerunku.

Wiek: 6+

BILETY: 16 złLegenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

szkola-magicznych-zwierzat-3
Szkola-magicznych-zwierzat-2-1
szkola-magicznych-zwierzat-2
szkola-magicznych-zwierzatauto1400x1400

Instytucja Filmowa SILESIA FILM