WALENTYNKOWY SEANS Z PODUCHĄ: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona [obowiązują zapisy na warsztaty]

WALENTYNKOWY SEANS Z PODUCHĄ: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona [obowiązują zapisy na warsztaty]
LasseMajas Detektivbyrå – Skorpionens gåta

Szwecja, 2022
Gatunek: Familijny, Kryminał, Przygodow
Reżyseria: Tina Mackic
Czas trwania: 83 min
Jesteście opiekunami dziecka powyżej 6. roku życia i chcielibyście spędzić walentynki w kinie? Teraz jest to możliwe – zapraszamy rodziców na przedpremierowy pokaz filmu „Bezmiar”, a najmłodszych kinomanów na SEANS Z PODUCHĄ, który odbędzie się w tym samym czasie.

SEANS Z PODUCHĄ to forma kinowej dobranocki. Dzieci mogą usiąść w wygodnym fotelu i przytulić się do swojego ulubionego przytulaka. Chcemy, żeby najmłodsi poczuli się u nas jak w domu, a opiekunowie mogli w tym czasie odpocząć na seansie w sali obok.

17:20 |FILM DLA DZIECI: „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona” | 6 +
Najnowsze przygody Lassego i Mai! Mieszkańcy Valleby nie mogą doczekać się obchodów urodzin miasteczka. Tajemniczy Skorpion ma jednak zgoła inne plany. Czy młodym detektywom uda się uratować święto przed przebiegłym złodziejem?

Warsztaty: po seansie zapraszamy na gry i zabawy walentynkowe dla najmłodszych.
Osoby prowadzące: Małgorzata Dębniak oraz Ludmila Malova.

Uwaga: Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Jak skorzystać z oferty?

1.       Obowiązkowe zapisy: napisz wiadomość na adres: kasa@kosmos.katowice.pl i podaj imiona i nazwiska opiekunów i dzieci oraz nazwę i termin warsztatów. Zapisy przyjmujemy do 13.02.2023 godz. 21:00.

2.       Czekaj na potwierdzenie, a następnie zakup bilet na SEANS Z PODUCHĄ – https://www.filmowa.net/system.html?id=70850

3.       Jeśli chcesz w czasie seansu dla dzieci wybrać się na film „Bezmiar” – kup bilet na film - https://www.filmowa.net/system.html?id=70852


Warunkiem udziału w warsztatach jest podpisanie zgody na udostępnianie wizerunku. Seans z poduchą przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6. roku życia. Jeśli Twoje dziecko nie ukończyło 6 lat, to w czasie SEANSU Z PODUCHĄ oraz warsztatów musi pozostać pod opieką rodzica lub opiekuna.

.......................................................................................................

17:30 | FILM DLA OPIEKUNKÓW: „Bezmiar” [WALENTYNKOWA PRZEDPREMIERA]

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś.

Opis filmu oraz bilety: https://www.filmowa.net/content/7218.html?view=event&place=2
Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

tajemnica-skorpiona-1
638016
BDLiM-Tajemnica-Skorpiona

Instytucja Filmowa SILESIA FILM