FILMOWE MIKOŁAJKI | Poszukiwacze miodu – gra terenowa małych kinomanów

FILMOWE MIKOŁAJKI | Poszukiwacze miodu – gra terenowa małych kinomanów

Polska / Chiny, 2022
Gatunek: Animacja
Czas trwania: 70 min
Kreatywny spacer, pokaz bajki dla dzieci i drobne upominki dla najmłodszych. Na aktywne mikołajki w mieście zakończone wizytą w ulubionym kinie zaprasza Silesia Film.

 
We wtorek 6 grudnia Instytucja Filmowa Silesia Film zaprasza dzieci z opiekunami na terenową grę miejską w towarzystwie bajkowych bohaterów. Rozpoczynamy pod Kinoteatrem Rialto między 15.30 a 16.30, gdzie każdy z uczestników otrzyma mapkę z trasą spaceru i pierwsze zadanie do wykonania. Nasz mikołajkowy spacer filmowy będzie prowadził śladem katowickich kin studyjnych i innych ciekawych miejsc w naszym mieście. Będziemy rozwiązywać zadania inspirowane animacją „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” i zbierać elementy niezbędne do ukończenia zadania finałowego.


Na mecie w Kinie Kosmos na dzieciaki będą czekały dodatkowe atrakcje i drobne upominki od Kino Dzieci. Zwieńczeniem mikołajkowego popołudnia będzie pokaz filmu „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” – przepięknej animacji o wspólnej, pełnej przygód podróży Małego Misia i jego Taty do tajemniczej Złotej Krainy.

 
Zapraszamy! Ubierzcie się ciepło!

 

START: Kinoteatr Rialto | ul. Świętego Jana 24 | Katowice
o dowolnej porze między 15.30–16.30

Trasa: każdy uczestnik dostanie mapkę, z dokładnym przebiegiem spaceru | długość spaceru: ok. 2,3 km

META: Kino Kosmos | ul. Sokolska 66 | Katowice
17:30 | seans „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” z dodatkowym odcinkiem „Gwiazdka”
 Bilety (gra miejska + seans filmowy lub sam seans filmowy): 16 zł/osoba


Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków uzyskanych z dofinansowania udzielonego w ramach Programu Sieci Kin Studyjnych uzyskanych na ten cel z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.


Uwaga! Prosimy o uprzednie zaopatrzenie się w bilety on-line lub w kasie Kina Kosmos. Na STARCIE nie będzie możliwości zakupu biletów. Liczba miejsc na grę jest ograniczona. Zapisy przyjmujemy do 05.12.2022, do godz. 21.00 pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila prosimy o podanie imion i nazwisk opiekuna i dziecka oraz nazwy i terminu wydarzenia.

„Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest podpisanie zgody o udostępnianie wizerunku”


Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

maxresdefault
590626bac9708ofull
Przytul-mnie-Poszukiwacze-miodu-Morska-Przygoda-590x368
9d59b80b17a0cf126816fd1e00fdc36cfb

Instytucja Filmowa SILESIA FILM