Rodzina w kinie: Pamiętniki Tatusia Muminka

Rodzina w kinie: Pamiętniki Tatusia Muminka
Muumipapan urotyöt - Erään nuoren Muumin seikkailut

Finlandia / Polska, 2021
Gatunek: Animacja/Familijny/Przygodowy
Scenariusz: Ira Carpelan / Piotr Szczepanowicz
Reżyseria: Ira Carpelan / Jakub Wroński
Napisy: dubbing
Czas trwania: 74 min

To projekcje i wydarzenia dla młodych widzów oraz całych rodzin, skierowane do dzieci w różnym wieku. Oprócz seansów, w wybrane niedziele organizujemy dodatkowe aktywności: spotkania, warsztaty, dyskusje.

Twoje dziecko będzie pierwszy raz w kinie? Zgłoście się do kasy po pamiątkowy dyplom!

W odległej krainie leży Dolina Muminków, urzekające, przyprawiające o zdumienie miejsce pełne tajemnic. Spokojne wieczory sprzyjają snuciu niebywałych opowieści z przeszłości, a Tatuś Muminka ma ich całkiem sporo. On też był kiedyś małym Muminkiem i nie uwierzycie, co wtedy robił!
Latający statek, bal u króla, morskie przeprawy… Czy Tatuś Muminka spełnił marzenia i został w młodości prawdziwym łowcą przygód? Samotne wędrówki, tajemnicza Buka i podwodny świat to dopiero początek historii! Młody Tatuś Muminka zabiera nas w swoje pełne przygód dzieciństwo, odkrywa nowe, niezwykłe krainy, a po drodze spotyka wspaniałych, dobrze nam znanych przyjaciół. Czy to na pewno ten sam spokojny i poważny Tatuś Muminka?

„Pamiętniki Tatusia Muminka” to polska koprodukcja na podstawie ukochanych książek Tove Jansson. Sentymentalna gratka dla nieco starszych i coś całkowicie odmiennego dla młodych widzów, którzy mogą poznać Muminki na nowo.

Bilety: 16 zł

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

Pamitniki-Tatusia-Muminka-1
Pamitniki-Tatusia-Muminka-2
Pamitniki-Tatusia-Muminka-5
Pamitniki-Tatusia-Muminka-7
Pamitniki-Tatusia-Muminka-9

Instytucja Filmowa SILESIA FILM