Mikołajkowe spotkanie z dubbingiem w Kinie Kosmos!

Mikołajkowe spotkanie z dubbingiem w Kinie Kosmos!

Polska,
Gatunek: zestaw animacji
Czas trwania: 50 min
Mikołajkowe spotkanie z dubbingiem w Kinie Kosmos!

Czas trwania wydarzenia to ok 90 min.

W repertuarze: „Bolek i Lolek w Europie. – W Hiszpanii” oraz „Kuba i Śruba – Siódmy krasnoludek”. Po seansie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z dubbingiem!

Charakterystyczne szczekanie Reksia, radosne okrzyki Bolka i Lolka czy braterskie rozmowy Kuby i Śruby. Pamiętacie głosy waszych ulubionych bajkowych postaci? A może sami naśladowaliście sposób mówienia filmowych bohaterów? Jeśli jesteście ciekawi, jak podkłada się głos pod filmowe postaci, zapraszamy na spotkanie z dubbingiem. Na kinowym ekranie spotkamy się z bohaterami bajek Studia Filmów Rysunkowych, a na warsztatach odkryjemy tajniki magicznego świata dubbingu, poznamy technikę, pobawimy się głosem oraz naszą wyobraźnią. A co odważniejsi - będą mogli sami sprawdzić się w roli aktora dubbingowego. Warsztaty poprowadzi Nicoletta Dragon – aktorka zajmująca się dubbingiem.

Nicoletta Dragon - absolwentka Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego oraz Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach na kierunku organizacja produkcji filmowej i tv oraz kierunku Gry i grafika komputerowa. Od kilku lat czynnie działa w dubbingu, mając na swoim koncie ponad 300 zdubbingowanych postaci. Współpracuje m.in. z Teatrem Bez Sceny Andrzeja Dopierały czy Teatrem Trip; jest asystentką Aliny Chechelskiej w Szkole Aktorskiej Teatru Śląskiego. Oprócz aktorstwa zajmuje się reżyserią, tłumaczeniem scenariuszy, konferansjerką, animacją oraz montażem form audiowizualnych.

Kategoria wiekowa: 5+
Bilety: 16 zł


Gdzie i kiedy...

Wybierz jedną z emisji poniżej, aby dokonać zakupu lub rezerwacji.

Kino Kosmos, Katowice

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

bol-i-lol-w-hiszp
unnamed
uidfccf0f9a65a5f2708ac6cfba01c192d01537953465471width1920play0pos0gs0height1080
siodmykrasnoludek02-1024x576

Instytucja Filmowa SILESIA FILM