Śmierć Stalina

Śmierć Stalina
The Death of Stalin

Francja, Wlk. Brytania, Belgia, 2017
Gatunek: komedia
Scenariusz: Armando Iannucci, David Schneider, Ian Martin
Reżyseria: Armando Iannucci
Producent: Quad Productions / Main Journey / Gaumont
Obsada: Simon Russell Beale (Ławrentij Beria), Steve Buscemi (Nikita Chruszczow), Jason Isaacs (Georgij Żukow), Adrian McLoughlin (Józef Stalin) i Michael Palin (Wiaczesław Mołotow).
Napisy: polskie
Czas trwania: 106 min

Na Kino lato obowiązuję vouchery na 3 seanse w cenie 36 złotych. W każdej chwili można nabyć w kasie kina voucher obowiązujący na 3 dowolnie wybrane tytuły w cyklu Kino Lato w kwocie 36 zł. Z jego pomocą filmy w letnim cyklu powtórkowym można oglądać za 12 złotych.


Bardzo niepoprawna politycznie komedia o śmierci okrutnego dyktatora, która rozpoczyna szaleńczą walkę o władzę i przeżycie na najwyższych szczeblach Kremla. Dobra zmiana to przeżytek. Czas na zmianę totalną! Umiera Józef Stalin - dyktator ZSRR, tyran i bestia odpowiedzialna za śmierć milionów ludzi. Wśród elit władzy rozpoczyna się walka o dominację i wpływy po zmarłym przywódcy. Niektórzy chcą naprawy i pozytywnych zmian, ale plany innych mogą zrujnować kraj jeszcze bardziej. Wszystkim jednak przyświeca ten sam cel - nie dać się zabić i jakimś cudem przetrwać chaos, w jakim pogrąża się Kreml. Szaleństwo totalitaryzmu zostaje obnażone w pełnej krasie. (kinoinfo.pl)

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Instytucja Filmowa SILESIA FILM