Listy Do M. 3

Listy Do M. 3
Listy do M.3

Polska, 2017
Gatunek: Komedia rom.
Scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski
Reżyseria: Tomasz Konecki
Producent: TVN
Obsada: Piotr Adamczyk (Szczepan Lisiecki), Agnieszka Dygant (Karina Lisiecka), Magdalena Różczka (Karolina), Tomasz Karolak (Melchior "Mel Gibson"), Izabela Kuna (Agata), Borys Szyc (Gibson) i Danuta Stenka (Rudolf).
Czas trwania: 100 min
"Listy do M. 3" zbliżają się wielkimi krokami, a w nowej części kilka zmian: na ekranie nie zobaczymy Macieja Stuhra i Romy Gąsiorowskiej. Wśród nowych nazwisk wymienia się natomiast Magdalenę Różczkę, Borysa Szyca, Danutę Stenkę, Izę Kunę, Filipa Pławiaka, Katarzynę Zawadzką, Andrzeja Grabowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Stanisławę Celińską, Marcina Kwaśnego i Grażynę Szapołowską. Ponownie zobaczymy z kolei Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela.

- Film "Listy do M. 3" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły, świąteczny czas jest pełen niespodzianek - czytamy w oficjalnej zapowiedzi. Akcja tradycyjnie będzie miała miejsce w wigilię Bożego Narodzenia.

Poprzednie dwie części serii znajdują się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część "Listów do M." w 2011 r. w kinach obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a "Listy do M. 2" w 2015 r. zdobyły blisko 3 milionową publiczność. (noizz.pl)

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Instytucja Filmowa SILESIA FILM