Filmowe popołudnie dla dzieci: Szable w dłoń! [obowiązują zapisy na zajęcia]

Filmowe popołudnie dla dzieci: Szable w dłoń! [obowiązują zapisy na zajęcia]

Polska,
Gatunek: Zestaw animacji
Czas trwania: 40 min
27.11 | 15:00 | Filmowe popołudnie dla dzieci: Szable w dłoń! | 40 min. | 3+

W repertuarze bajki ze Studia Filmów Rysunkowych: Bolek i Lolek - Dwaj rycerze, Bolek i Lolek na wakacjach - Zabawa w rycerza, Porwanie Baltazara Gąbki, Przygody Błękitnego Rycerzyka - Zasadzka.

Kino na zdrowie: Instytucja Filmowa Silesia Film i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zapraszają do Kina Kosmos w Katowicach na cykl spotkań poświęconych profilaktyce zdrowia. Zapraszamy na warsztaty dla najmłodszych z logopedką Marzeną Myśliwczyk, po których będzie czas na konsultacje ze specjalistką. W ramach tematu przewodniego spotkania: „Jak wspomagać prawidłowy rozwój mowy dziecka” logopedka poruszy zagadnienia takie jak: przebieg oraz wsparcie prawidłowego rozwoju mowy dziecka, jak zapobiegać powstawaniu wad wymowy, jak stymulować rozwój poznawczo-językowy oraz jak dbać o sprawność artykulacyjną, oddechową, fonacyjną dziecka. Czas trwania: 60 min.
Osoba prowadząca: Marzena Myśliwczyk

Mgr Marzena Myśliwczyk: absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, dyplomowany logopeda, neurologopeda, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju. Terapeuta z pasją, od 20 lat zajmuje się diagnozą oraz terapią zburzeń mowy i komunikacji pochodzenia neurologicznego zarówno dzieci jak i dorosłych. Ukończyła liczne szkolenia m.in. „Podstawy wczesnej interwencji logopedycznej”, „Kompleksowy charakter opieki nad pacjentem z uszkodzeniami mózgu”, „Wspomaganie rozwoju mowy oraz podnoszenie sprawności językowej dzieci”. Obecnie pracuje w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu, gdzie zajmuje się pacjentami cierpiącymi na całościowe zaburzenia odbijające się na umiejętności mowy i komunikacji.

Uwaga! Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona. Zapisy przyjmujemy do 26.11.2022, do godz. 21.00 pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila prosimy o podanie imion i nazwisk opiekuna i dziecka oraz nazwy i terminu wydarzenia.

BILETY: 8 zł


Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

rycerzyk
bolek-i-lolek
porwanie-baltazara-gabki-kadr-z-animacji

Instytucja Filmowa SILESIA FILM