Rodzina w kinie: Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię [obowiązują zapisy na warsztaty]

Rodzina w kinie: Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię [obowiązują zapisy na warsztaty]
La fameuse invasion des ours en Sicile

Francja / Włochy, 2019
Gatunek: Animacja
Reżyseria: Lorenzo Mattotti
Czas trwania: 82 min

14.08 – NIEDZIELA | 16:00 | Rodzina w kinie: Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię [obowiązują zapisy na warsztaty] | 82 min. | 7+

Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię
, reż. Lorenzo Mattotti, Francja, Włochy 2019, 82 min. | 7+

Dawno, dawno temu, kiedy Sycylię zamieszkiwały dostojne niedźwiedzie... to klasyczny początek przewrotnej i intrygującej animowanej baśni o istnieniu odmiennych od siebie światów, poszukiwaniu tożsamości oraz potędze miłości i władzy.

Profilingua zaprasza na warsztaty: Akademia Programowania i Rozwoju to przygoda, w trakcie której Pan Bystrzak zabiera dzieci w pełną ciekawych i ekscytujących przygód podróż w kosmos, gdzie będą miały okazję zmierzyć się z przeróżnymi zadaniami, łamigłówkami, wyzwaniami, projektami i eksperymentami dla dzieci.
Są to fascynujące warsztaty dla dzieci w metodologii STEAM integrujące wiedzę z różnych dziedzin nauki takich jak matematyka, fizyka, biologia, plastyka, czy muzyka czy kodowanie dla dzieci. Program zajęć rozwija umiejętności przyszłości, które potrzebne będą na rynku pracy w 2030-2050r. w tym umiejętności pracy w grupie, krytycznego myślenia, planowania i nieszablonowego rozwiązywania problemów.
W trakcie kosmicznej podróży dzieci nauczą się: jak kodować robota Photona przy użyciu aplikacji, a następnie wykorzystać go do tego, by z sukcesem ukończyć międzyplanetarne misje.
Warsztaty są dla dzieci w wieku 7-12 lat. 
Czas trwania warsztatów: 45 min.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmujemy do 13.08, do godz. 21:00 pod adresem: kasa@kosmos.katowice.pl. W treści maila prosimy o podanie imion i nazwisk opiekuna i dziecka oraz nazwy i terminu wydarzenia.Bilety: 16 zł


Gdzie i kiedy...

Wybierz jedną z emisji poniżej, aby dokonać zakupu lub rezerwacji.

Kino Kosmos, Katowice

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

slynny-najazd-niedzwiedzi-na-sycylie2auto1400x1400
8NE6VgSJ2Dx0fQm1UxY9KVt9fLm
Synny-najazd-niedwiedzi-na-Sycyli-1-1800x974

Instytucja Filmowa SILESIA FILM