Małe szczęścia

Małe szczęścia
Le bonheur des uns...

Francja, 2020
Gatunek: komedia
Scenariusz: Daniel Cohen, Olivier Dazat
Reżyseria: Daniel Cohen
Obsada: Bérénice Bejo (Léa Monteil), Vincent Cassel (Marc Seyriey), Florence Foresti (Karine Léger), Constance Labbé (Stéphanie) i François Damiens (Francis Léger).
Napisy: polskie
Czas trwania: 104 min
Przed seansem 20 października w Kinoteatrze Rialto, w ramach cyklu SZKOŁA WYOBRAŹNI zostanie wyświetlona etiuda filmowa pt. Lolo (reż. Michał Piotrowski)

Kochająca życie 40-kilkuletnia Lea (Berenice Bejo) pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca (Vincent Cassel) - konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Jej najlepsza przyjaciółka, Karine (Florence Foresti) - zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem (Francois Damiens) oraz dwójką ich dzieci, od dawna uważa Leę za marzycielkę. Pewnego wieczoru coś burzy spokój tej czwórki. Podczas kolacji, Lea niespodziewanie informuje wszystkich, że planuje spróbować swoich sił w pisarstwie. Jej mąż nie jest do końca przekonany do tego pomysłu. Nagły przypływ kreatywności u Lei powoduje, że także jej przyjaciółka, Karine zdecyduje się zostać pisarką, a nawet jej mąż odkryje w sobie twórczy potencjał. Gdy jedno z wiodących wydawnictw zainteresuje się książką Lei, wydaje się, że czekają ją same sukcesy. Tylko czy jej przyjaciele i mąż będą w stanie to udźwignąć?
Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

Instytucja Filmowa SILESIA FILM