Filmowy Sylwester w Światowidzie

Filmowy Sylwester w Światowidzie

FILMOWY SYLWESTER w kinie Światowid. W programie dwa pokazy filmowe, catering oraz konkursy filmowe z nagrodami. Całość poprowadzi DJ Alex!

Startujemy o godz. 20.30!-----------------------------------------------


o godz. 21.00 przedpremierowy pokaz filmu:


"POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ" (La belle epoque)

reż. Nicolas Bedos, Francja 2019 / 115' | obsada: Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Fanny Ardant | dystrybucja: Gutek Film


Gdybyście raz jeszcze mogli przeżyć najpiękniejszy dzień waszego życia - jaki dzień byście wybrali? "Poznajmy się jeszcze raz" to wzruszająca, a jednocześnie przewrotna komedia romantyczna, urokliwa niczym "Amelia", ale z domieszką "Truman Show" i "Powrotu do przyszłości". Prezentowana na festiwalach w Cannes i Toronto nostalgiczna wyprawa do lat 70-tych pełna współczesnych emocji. W rolach głównych wystąpili Daniel Auteil, Fanny Ardant i Guillaume Canet.

-----------------------------------------------


ok godz. 23.00

zaprosimy na catering, toast noworoczny oraz konkursy filmowe z nagrodami!

-----------------------------------------------


o godz. 1.00 przedpremierowy pokaz filmu:

"JUDY" (Judy)

reż. Rupert Goold, Wielka Brytania 2019, 119' | obsada: Renée Zellweger, Finn Wittrock, Rufus Sewell | dystrybucja: Monolith Films


Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która pogodziła się prawie z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym na którego czekała całe życie?
ok godz. 4:00 koniec

-------------------------------------------------------------------------------------

Bilety: 150 zł od osoby

bilety można kupić osobiście w kasie kina lub online

Informacje oraz rezerwacje: tel: 32 258 74 32 e-mail: kasa@swiatowid.katowice.pl

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Instytucja Filmowa SILESIA FILM