Retransmisja koncertu André Rieu „Amore – mój hołd dla miłości” z Maastricht

Retransmisja koncertu André Rieu „Amore – mój hołd dla miłości” z Maastricht
André Rieu - Amore: Tribute to Love

Holandia, 2018
Dyrygent: André Rieu
Producent: André Rieu Productions
Obsada: André Rieu, The Johann Strauss Orchestra
Czas trwania: 145 min
André Rieu „Amore – mój hołd dla miłości” / Amore: My tribute to Love
Retransmisja koncertu, który odbył się 7.07.2018 r. w Maastricht

POWTÓRKA NA ŻYCZENIE PUBLICZNOŚCI

Holenderski skrzypek, kompozytor i dyrygent André Rieu, założyciel Orkiestry Johanna Straussa, jest niezwykle popularnym wykonawcą muzyki Straussa, a jego koncerty przyciągają tłumy publiczności. W czasie występów André Rieu zmienia się z dyrygenta w solistę i odwrotnie.

Jedni są zachwyceni tym, w jaki sposób Rieu miesza muzykę klasyczną, utwory ludowe z różnych krajów i muzykę filmową, tworząc wielkie muzyczne show, inni nie są przekonani do jego interpretacji. Jednego nie można mu odmówić – miłości i pasji do muzyki i do dawania odbiorcom radości.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Sam artysta tak mówi o koncercie, który zatytuował „Amore – mój hołd dla miłości”: To hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

Czas trwania ok. 2 godz. 50  minut (w tym jedna przerwa)

Bilety: 35 zł normalny/30 zł ulgowy

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

Instytucja Filmowa SILESIA FILM