Inauguracja Przeglądu Cinema Italia Oggi - Terapia małżeńska dla kochanków

Inauguracja Przeglądu Cinema Italia Oggi - Terapia małżeńska dla kochanków
Terapia di coppia per amanti

Wlochy, 2017
Gatunek: komedia
Reżyseria: Alessio Maria Federici
Obsada: Alessia Alciati, Giulia Anchisi, Ambra Angiolini
Czas trwania: 97 min

Przed projekcją zapraszamy na minirecital piosenki włoskiej, w wykonaniu Marty Fedyniszyn (wokal) oraz Kajetana Borowskiego (piano).
Artyści zaprezentują nam w autorskiej, współczesnej, jazzującej aranżacji następjące utwory: Come Prima, Mambo Italiano, Quando, quando, Via con me.

Viviana i Modesto łączy na tyle burzliwa relacja, że muszą skorzystać z pomocy jaką daje terapia dla par. Jest tylko jeden problem: oni nie są parą, a przynajmniej nie oficjalnie. Są kochankami, choć pozostają w związkach małżeńskich, z których każde ma dziecko. Oboje są uwięzieni w nieszczęśliwych małżeństwach, nie wiedzą jak rozwiązać problem, którego stawką jest ich wspólna przyszłość. Rzucić się na głęboką wodę w pozamałżeńską relację i zaryzykować nowy rozdział życia, jak chciałaby intrygująca Viviana (Ambra Angiolini) czy iść za sugestią grubiańskiego Modesta (Pietro Sermonti) i kontynuować skomplikowaną podwójną egzystencję. By spróbować znaleźć rozwiązanie dręczącego ich problemu, Viviana zaciąga Modesta do terapeuty, szukając ratunku dla ich relacji targanej od jakiegoś czasu ciągłymi kłótniami i spięciami. Czy wsparcie specjalisty będzie w stanie pomóc tym dwojgu, wolnym od zobowiązań małżeńskich i rodzinnych, w pokonaniu kryzysu? Czy Viviana i Modesto będą potrafili cieszyć się swoją miłością, nie popadając w ciągłe konflikty?

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Instytucja Filmowa SILESIA FILM