Mediateka Filmoteki Śląskiej

Mediateka Filmoteki ŚląskiejOglądaj filmy na wyrywki, albo puszczaj je w kółko, przerywaj w dowolnym momencie, porównuj sceny, wkuwaj dialogi na pamięć... W Mediatece możesz robić na co masz ochotę. Zobaczysz tu wszystkie najgłośniejsze filmy ostatnich lat, a także te, których na próżno szukać w kinach i telewizji. ZA DARMO! Po co więc tracić czas na ściąganie filmów z internetu?

Jak już obejrzysz wszystkie 4 tysiące filmów z Mediateki, możesz wejść na kolejny poziom wtajemniczenia. Tu poznasz biografię Twoich ulubionych reżyserów, dowiesz się jak kręcić dobre filmy i sprawdzisz jak 80 lat temu nazywało się Twoje stare kino. Mediateka ma dla Ciebie całe regały książek i prasy światowej o każdej dziedzinie sztuki filmowej. Rozsiądź się w wygodnym fotelu, przy dębowym stole i daj się pochłonąć.

Zbiory udostępniane są bezpłatnie na miejscu po okazaniu karty mediatecznej. Aby stać się posiadaczem karty wystarczy przyjść do Mediateki z dowodem osobistym, wpłacić w kasie 6 zł i zapoznać się z regulaminem.

Mediateka Filmoteki Śląskiej

ul. Sokolska 66 (budynek Kina Kosmos)
40-087 Katowice
tel. 32 351 12 20 wew. 126
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku:

poniedziałek, wtorek, czwartek 16.00 – 20.00
środa, piątek 12.00 – 16.00

Instytucja Filmowa SILESIA FILM