Kapitan Majtas: Pierwszy Wielki Film [3D dubbing]

Kapitan Majtas: Pierwszy Wielki Film [3D dubbing]
Captain Underpants: The First Epic Movie

USA, 2017
Gatunek: Animacja, Komedia
Scenariusz: Nicholas Stoller
Reżyseria: David Soren
Producent: DreamWorks Animation
Obsada: Filip Przybylski (Kapitan Majtas / Pan Krupp), Mateusz Weber (Harold), Maciej Nawrocki (Melvin), Jakub Szydłowski (Profesor Pofajdanek) i Lidia Sadowa (Edith).
Napisy: dubbing
Czas trwania: 89 min
Zwariowana animowana komedia rodzinna ze studia DreamWork Animation, ekranizacja bijącej rekordy popularności serii książek.

George i Harold to dwaj kumple z podstawówki, którzy uwielbiają rysować komiksy. Słyną z niezwykłej wyobraźni i niesamowitych wyczynów. Po kolejnym wygłupie dyrektor szkoły grozi, że rozdzieli kolegów, przenosząc jednego z nich do innej klasy. Niewiele myśląc George i Harold hipnotyzują dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest wymyślonym przez nich niepokonanym i pełnym entuzjazmu, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem, znanym jako "Kapitan Majtas". Kapitan Majtas nie ma żadnych mocy i niewiele potrafi, ale już wkrótce będzie musiał wkroczyć do akcji i stawić czoło arcywrogowi, który nieoczekiwanie pojawia się w szkole. Profesor Pofajdanek udaje nowego nauczyciela chemii, a w rzeczywistości jest bezwzględnym złoczyńcą, który dąży do przejęcia władzy nad światem. Posługuje się przy tym swym genialnym wynalazkiem - rozmiarotronem, za pomocą którego można dowolnie zmniejszać i powiększać obiekty. Los naszego świata zawiśnie na włosku - a raczej na gumce od majtek. (kinoinfo.pl, filmweb.pl)

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Instytucja Filmowa SILESIA FILM