The Square

The Square
The Square

Szwecja, Niemcy, Francja, Dania, 2017
Gatunek: komedia
Scenariusz: Ruben Östlund
Reżyseria: Ruben Östlund
Obsada: Elisabeth Moss (Anne), Claes Bang (Christian), Terry Notary (Oleg), Dominic West (Julian) i Annica Liljeblad (Sonja).
Napisy: polskie
Czas trwania: 142 min


Festiwal w Cannes 2017: ZŁota Palma.
Europejskie Nagrody Filmowe 2017: najlepszy film roku, najlepsza komedia, najlepszy aktor, najlepszy reżyser, najlepszy scenarzysta, najlepszy scenograf.

Christian (Claes Bang) ma wszystko pod kontrolą. Jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Niedawno się rozwiódł i lubi wdawać się w niezobowiązujące romanse, a młoda amerykańska dziennikarka (Elisabeth Moss) może okazać się jego nowym trofeum. Na co dzień Christian jest dyrektorem prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i idealną pozycję społeczną. Do tego przykładnie opiekuje się córkami, jeździ kosztującą fortunę Teslą i wspomaga potrzebujących - zwłaszcza, jeśli nie wymaga to od niego zbyt dużego wysiłku. Jednak podczas przygotowań do premiery instalacji "The Square", z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunek okaże się być dla niego nie lada wyzwaniem. (kinoinfo.pl)

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Galeria

Instytucja Filmowa SILESIA FILM