Gru, Dru i Minionki [2D]

Gru, Dru i Minionki [2D]
Despicable Me 3

USA, 2017
Scenariusz: Ken Daurio, Cinco Paul
Producent: Illumination Entertainment (as A Chris Meledandri Production) Universal Pictures (presents)
Napisy: dubbing
Czas trwania: 96 min
To powrót, na który czekają wszyscy!

Twórcy "Jak ukraść księżyc" oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 - "Minionki rozrabiają" oraz "Minionki" (druga najbardziej dochodowa animacja w historii kina!) serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek - Margo, Edith i Agnes - oraz, naturalnie, Minionków!

Za produkcję odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za przygody Minionków czy "Sekretne życie zwierzaków domowych".

W polskiej wersji językowej usłyszymy m. in. Mikołaja Cieślaka i Roberta Górskiego, super-duet z Kabaretu Moralnego Niepokoju i słynnego serialu "Ucho prezesa".

Robert Górski wciela się w postać czarnego charakteru Baltazara Bratta, dawnej dziecięcej gwiazdy filmowej. Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, ze potrafi stać się jego największym wrogiem. Ale to nie koniec zawirowań w życiu Gru... po latach odnajduje się jego brat bliźniak - Dru (Mikołaj Cieślak). Głosu postaci Gru - jak zawsze - użyczył znakomity Marek Robaczewski. (tylkohity.pl)

Legenda emisji

Kup / Rezerwuj bilet
Anulowane
Brak miejsc
Ostatnie wolne miejsca
Sprzedaż online zakończyła się

Instytucja Filmowa SILESIA FILM